Hangimiz kolay yoldan,enerjik olmayı,kilo vermeyi,genç görünmeyi ve stresten arınmayı istemez ki. İşte tam bu sırada,Tibet’in 5 hareketi bu isteğimizi tam anlamıyla karşılıyor. Basit olan bir kaç yoga hareketini, doğru nefes egzersizleri eşliğinde uyguladığınız da gözle görülür etki sağlıyor. Üstelik hareketlerinin hiç bir zorluğu yok,zorlandığınızı hissettiğinizde dinlenip tekrar edebiliyorsunuz.

Böyle bir şeye ayıracak vaktim yok derseniz,Tibet’in 5 hareketi çok fazla vakit ayırmadan ve dilediğiniz bir zaman diliminde uygulayabileceğiniz,mucizevi bir yöntem. Kendinize sadece 1 hafta şans verin ve deneyip sonucu görün.

Son olarak,Tibet’in 5 hareketi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için, Tibet’in 5 hareketi adlı kitabı, almanızı da tavsiye ederim. Kitabın içeriğinde,doğru nefes egzersizleri tekniği,etkili diyet programları ve sağlıklı yaşam adına öneriler bulunmaktadır.

Uygulamanız gereken basit hareketleri ise kısaca şöyle anlatalım; başlangıçta her hareketin 3 kez yapılması tavsiye ediliyor. Daha sonra her hafta tekrar sayısını 2 şer arttırarak 21 tekrara ulaşıncaya kadar arttırmaya devam ediliyor. Örneğin; 2.hafta her hareketi 5 kez, 3. hafta 7 kez, 4. hafta 9 kez ve bu şekilde arttırmaya devam edilip, 10 hafta sonra her hareketi 21 kere yapabilir duruma geliniyor.

Detaylı bilgi için,altta ki video’yu izleyebilirsiniz. Sağlıkla kalın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here